kosmetika a domácnost

Ovčí placenta

Ovčí placenta je neobvyklou novinkou na našem trhu, zároveň jediným výrobkem vyrobeným z netradiční ovčí placenty. Nedělejme si pro začátek špatné přesudky typu “…už neví, co vymyslet” a pojďme se na tento výrobek podívat z blízka.

Co je ovčí placenta?

Ovčí placenta je zcela nový potravinový doplněk vyrobenýz ekologicky chovaných ovcí na biofarmách na Novém Zélandu. Tabletky z ovčí placenty patří do skupiny anti-aging potravinových doplňků, které výrazně napomáhají regeneraci buněk Vašeho těla zevnitř. Prostě a stručně – obnovuje buňky!

Co obsahuje tak zázračného?

Ovčí placenta obsahuje zvláštní proteiny (Placenta bílkovin), z nichž některé podporují růst buněk a regeneraci buněk, dále mnoho aminokyselin, polysacharidů, vitamín E, lecitin, minerály. Tyto látky podporují obnovu a regeneraci buněk, zpomalují stárnutí, navrací původní svěžest pokožce a pleti, dodávají vitalitu, nový zdroj energie. Příznivě ovlivňují kvalitu pokožky celého těla. Díky regeneraci Vašich buněk, se zlepší Váš vzhled, Vaší pleti bude navrácena pružnost a elasticita, Vaše vrásky budou méně znatelné. Dochází k omlazení pleti zevnitř. Proto je výrobek z ovčí placenty nazýván elixírem mládí. Po pravidelném užívání placeny docílíte zlepšení zdraví, vitality, navrácení energie, výrazné zlepšení Vašeho vzhledu.

Trochu věděckých výzkumů

Dle vědeckých výzkumů profesora Dr. Florencio Q. Lucera, kosmetického chirurga, lze nalézt v ovčí placentě elixír mládí. Výzkum buněk, kmenové buněčné terapie prokázal, že látky obsažené v ovčí placentě, dokáží stimulovat organizmus k regeneraci vlastních kmenových buněk a k regeneraci pokožky.

Kmenové buňky jsou základními stavebními kameny lidského života. Ty tvoří tkáně lidského těla a jsou zodpovědné za schopnosti její regeneraci a za hojení ran.

Proteiny (Placenta bílkoviny), získané z ovčí placenty, regenerují buňky těla a díky tomu se zvyšuje produkce vlastního kolagenu a elastinu.

Dle vědeckého výzkumu, již po 6-ti týdnech užívání ovčí placenty, bylo prokázáno mírné až středně zlepšení pleti, zlepšila se pevnost a jas pleti, vrásky byly méně znatelné. Zlepšila se kvalita nehtů a vlasů.

Z biopsie vzorků kůže bylo prokázáno,že po 6-ti týdnech užívání placenty se projevilo až 80-ti procentní zvýšení produkce vlastního kolagenu, a o 40 procent vzrostl elastin pleti.

V nabídce mám produkty k péči o vrásky okolo očí, noční i denní krém, peeling s ovčí placentou, tónovací krémy s ovčí placentou, krémy na ruce a další. Odběr ovčí placenty nijak zvířátka nepoškozuje.

Peeling s ovčí placentou účinně odstraňuje vrstvu odumřelých kožních buněk, zlepšuje regeneraci, podporuje látkovou výměnu v pokožce. Vyživuje a hydratuje, zlepšuje tonus pleti, vrací jí přirozenou bělost a pružnost. Kosmetika řady Sheep Placenta obsahuje extrakt z placenty, který zahrnuje unikátní přírodní komplex biologicky aktivních látek pomáhajících stárnoucím kožním buňkám „vzpomenout si“ na mládí a stejně, jako nemluvňata, dostávat „na stříbrném talířku“ výživu, kterou potřebují pro aktivní růst a dělení. Placentární kosmetika je doporučeno používat od 35 let. Cena 197,- Kč za 80 g. Se zákaznickou kartou cena 128,- Kč

Hydratační krém z ovčí placenty podporuje normalizaci hydro-lipidové rovnováhy pokožky. Skvěle změkčuje a vyživuje pokožku, chrání jí před vysušením a olupováním. Aktivuje regenerační procesy, přispívá k omlazení kůže. Cena 197,-Kč za 50 g. Se zákaznickou kartou 128,- Kč

Zajímají Vás i další produkty z ovčí placenty ? Máte suchou případně i ekzematickou pokožku ? Potřebujete poradit co je na ni vhodné používat, nebo chcete vzorek ? Případně váháte, zda je pro Vás ovčí placenta vhodná, nebo je vhodnější produkt ? Používáte a kupujete u mě na eshopu čínskou medicínu, detoxikační medicínu a chcete podpořit léčbu i zvenku ? Nemáte čas a nebo možnost ke mě přijet ? Navrhnu Vám sestavu zvenčí i zevnitř podle Vašich potíží případně po dohodě i zákaznickou slevu.

Napište mi na e-mail obchod@prirodaleci.cz

nebo zavolejte na tel. 602 164 307

Naďa Rydlová

Mohlo by Vás zajímat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.